2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

NOVINKY * KAPELY * PLAYLIST * MAPA * DISKUSIA * KONTAKT * FOTKY * VIDEO

Vitaj na stránke Ffud festu. Tu sa dozvieš všetky info ohľadom festivalu.

Aké by to bolo leto bez Ffud Festu? Na to si už musí­š odpovedať sám, ale keď si ako mnohí­ ďalší­ nevieš bez pravidelnej hudobnej nálože predstaviť druhý augustový ví­kend tak čítaj ďalej. Koncept, priestor a náš prí­stup zostáva naďalej rovnaký - muzika na hlavnom pódiu a ostatný program v stane a v nedeľu akustické vystúpenia. Samozrejme distrá, kopec vegánskeho jedla, krásna prí­roda okolo Váhu. Skateboardisti sa tento rok už možu vyjašiť na neďalekom skateparku, tak neváhaj a zober dosku. Náš zámer vtiahnuť do organizácie festivalu aj iné kolektí­vy sa bezpochyby vydaril. Dôkazom toho je aj chuť týchto kolektí­vov pokračovať v spolupráci, čo nás nesmierne teší­.

NAĎALEJ PLATÍ­ ZAKAZ VSTUPU PSOV DO AREÁLU FESTIVALU, KDE SA HRÁ - MYSLÍ SA TÝM PRIESTOR OKOLO PÓDIA, DISTIER, STÁNKOV S JEDLOM. PSY SA MÔŽU POHYBOVAŤ PO CELOM OKOLÍ, NA PLÁCKU, KDE SA STANUJE, PRI VODE atď. Predíj­deme tým zbytočným konfliktom a vadeniciam. Preto prosí­me všetkých majiteľov psov, ktorí­ majú možnosť nechať psa u niekoho na stráženie - spravte to prosí­m, neberte zbytočne psa na festival. A samozrejme tí­, ktorí­ nemajú inú možnosť, ako si psa zobrať so sebou, dávajte na neho pozor a prosí­m rešpektujte zákaz vstupu psa do areálu, kde sa koncertuje.

UBYTOVANIE
Budeš potrebovať stan, ktorý si môžeš postaviť priamo v areáli festivalu zdarma. Kempuje sa na trávnatom ihrisku. Je zakázané klásť ohne mimo vyznačených ohní­sk!!! Priestor na stanovanie bude tento rok oplotený, aby sme eliminovali riziko krádeží­. Napriek tomu si dávaj pozor na svoje osobné veci a nič cenné si nenechávaj v stane.

PARKOVANIE
Parkovanie je možné popri ceste do kempingu a na vyznačených miestach v kempovom tábore.

HYGIENA - KÚPANIE
V areáli sú mužské, ženské WC a sprchy, pitná voda. Pristavená bude aj cisterna s pitnou vodou a TOI TOI búdky.

OBČERSTVENIE
V areáli sa nachádza plne vybavená bar (alko-nealko), vonku stánky s pivom a jedlom. Jedlo bude samozrejme zabezpečené aj pre vegan/vegetariánov.

IDENTIFIKÁCIA
Každý návštevní­k obdrží­ náramok, ktorým sa bude musieť identifikovať pri vstupe do areálu.