2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

NOVINKY * KAPELY * PLAYLIST * MAPA * DISKUSIA * KONTAKT * FOTKY * VIDEO

Vitaj na stránke Ffud festu. Tu sa dozvieš všetky info ohľadne festivalu.

Aké by to bolo leto bez Ffud Festu? Na to si už musíš odpovedať sám, ale keď si ako mnohí ďalší nevieš bez pravidelnej hudobnej nálože predstaviť druhý augustový víkend tak čítaj ďalej. V poradí ôsmy ročník DIY punk hardcore festivalu FFUD Fest sa uskutoční od piatku 11. augusta do nedele 13. augusta. Info sleduj tu tu, na Punkgene alebo na našom shitbooku. Koncept, priestor a náš prístup zostáva naďalej rovnaký - muzika na hlavnom pódiu, ostatný program v stane a v nedeľu akustické vystúpenia. Samozrejme distrá, kopec vegánskeho jedla, krásna príroda okolo Váhu. Skateboardisti sa tento rok už možu vyjašiť na neďalekom skateparku, tak neváhaj a ber dosku. Náš vlaňajší zámer vtiahnuť do organizácie festivalu aj iné kolektívy sa bezpochyby vydaril. Dôkazom toho je aj chuť týchto kolektívov pokračovať v spolupráci, čo nás nesmierne teší. Ľudia okolo trnavského KUBIKU pripravili do stanu program cez deň - prednášky, diskusie a DIY dielne. Tomi (Alea Iacta Est, P.E.CH. zine) si berie večerný program a počas prestávok na hlavnom pódiu bude stan burácať pod náporom fastcore, noisecore a noise rúbaníc. Potom nekonečná afterparty do rána.

Naďalej platí ZAKÁZ VSTUPU PSOV DO AREÁLU FESTIVALU KDE SA HRÁ - MYSLÍ SA TÝM PRIESTOR OKOLO PÓDIA, DISTIER, STÁNKOV S JEDLOM. PSY SA MÔŽU POHYBOVAŤ PO CELOM OKOLÍ, NA PLÁCKU KDE SA STANUJE, PRI VODE atď. Predídeme tým zbytočným konfliktom a vadeniciam. Preto prosíme všetkých majiteľov psov, ktorí majú možnosť nechať psa u niekoho na stráženie – spravte to prosím, neberte zbytočne psa na festival. A samozrejme tí, ktorí nemajú inú možnosť ako si psa zobrať so sebou. Dávajte naňho pozor a prosím rešpektujte zákaz vstupu psa do areálu, kde sa koncertuje.

UBYTOVANIE
Budeš potrebovať stan, ktorý si môžeš postaviť priamo v areáli festivalu zdarma. Kempuje sa na trávnatom ihrisku. Je zakázané klásť ohne mimo vyznačených ohnísk !!! Priestor na stanovanie bude tento rok oplotený, aby sme eliminovali riziko krádeží. Napriek tomu si dávaj pozor na svoje osobné veci a nič cenné si nenechávaj v stane.

PARKOVANIE
Parkovanie je možné popri ceste do kempingu a na vyznačených miestach v kempovom tábore.

HYGIENA - KÚPANIE
V areáli sú mužské, ženské WC a sprchy, pitná voda. Pristavená bude aj cisterna s pitnou vodou a TOI TOI búdky.

OBČERSTVENIE
V areáli sa nachádza plne vybavený bar (alko-nealko), vonku stánky s pivom a jedlom. Jedlo bude samozrejme zabezpečené aj pre vegan/vegetariánov. Opäť bude aj stánok s vegan zmrzlinou!

IDENTIFIKÁCIA
Každý návštevník obdrží náramok, ktorým sa bude musieť identifikovať pri vstupe do areálu.